Jaunumi/ Interesanti

Dāmām alu!

2019-05-23

Alus ir universāls dzēriens, kas varbūt, kā sabiedrībā ir pieņemts, piemērots vairāk vīrietim, bet pēc mūsu novērojumiem ir arī daudz sieviešu, kam garšo labs alus. Un tā kā cilāt divus kilogramus smago kausu varbūt nav tik vienkārši, esam radījuši alus glāzes no akmens, kas izskatīsies eleganti daiļā dzimuma rokās un būs pietiekoši vieglas.

Vasara pamazām tuvojas un vasaras saulgriežu alu jau sāk gatavot maijā. Arī mēs gatavojamies vasaras sezonai un jo īpaši jāņiem. Esam izveidojuši jaunu produktu, kas patiks alus cienītājiem. Tas pārsteigs ar savu pamatīgumu, oriģinālo izskatu un noteikti saņems uzmanības apliecinājumus arī no tiem, kam varbūt alus nav mīļākais dzēriens. Krūze...

Tā pat kā pavasarī atgriežas gājputni no tālām zemēm, arī pie mums bija iegriezušies pirmie viesi šajā gadā - Valmieras Valsts Ģimnāzijas jaunieši ar saviem kolēģiem no Hānas (Vācijā). Bija fantastiski padalīties stāstā ar jauniešiem un parādīt, ka vienkāršs laukakmenis nav tikai pelēks vai brūns un ko tas var slēpt sevī.